نمایندگی اچ پی آسیا

نمایندگی اچ پی آسیا

شرکت سامانه ارتباط وستا افتخار دارد که از اولین سال تولید رک های اچ پی آسیا به عنوان نماینده اچ پی آسیا به توزیع رک های ایستاده و دیواری این کمپانی در سراسر ایران بپردازد. گروه صنعتی پایا طرح و فرم در پرتو بکارگیری پیشرفته ترین امکانات تولید ، ماشین آلات روز دنیا و متخصصین زبده توانست محصولی فراتر از کالاهای خارجی با برند اچ پی آسیا تولید کند . سبد کالای برند اچ پی آسیا شامل رک های ایستاده و رک های دیواری و تمامی متعلقات آن می باشد . رک اچ پی آسیا هم اکنون به عنوان پرفروشترین رک بازار ایران شناخته می شود .
 
رک دیواری اچ پی آسیا
رک های دیواری بیشتر برای شرکت ها ی کوچک و یا ساختمانهایی که حجم تجهیزات شبکه آن کم می باشد کاربرد دارد. جنس آن از فلز آهن و رنگش پودری الکتروستاتیک ضد خش می باشد . جهت دسترسی آسان درب های کناری بازشو می باشند و درب جلو فریم دار شیشه ای و یا طلق نشکن است . در سقف و کف رک دریچه هایی برای ورود و خروج کابل شبکه و برق تعبیه شده است . رک دیواری اچ پی آسیا شامل رک ۴ یونیت ، رک ۶ یونیت، رک ۹ یونیت و رک ۱۲ یونیت می باشد که در عمقهای ۳۵ ، ۴۵ و ۶۰ سانتیمتر عرضه میگردد.
 
رک ایستاده اچ پی آسیا
رک های ایستاده در مراکز و ساختمان های بزرگ استفاده می شوند جنس آن از فلز آهن و رنگش پودری الکتروستاتیک ضد خش است و معمولا دارای چرخ های قفل دار برای تسهیل در جابجایی می باشد و بعد از استقرار رک ، چرخ های آن را برای جلوگیری از حرکت رک قفل می کنند. درب جلو رک ایستاده اچ پی آسیا شیشه ای و یا مشبک بهمراه قفل چرخشی سوییچی می باشد . درب های بغل جهت دسترسی آسان بازشو و دارای قفل سوییچی هستند در کف و سقف رک ایستاده محفظه هایی جهت ورود و خروج کابل شبکه و برق تعبیه شده است رک ایستاده اچ پی آسیا در اندازه های ۱۲ تا ۴۷ یونیت در عمق های ۶۰ ،۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتر قابل عرضه می باشند.

متعلقات رک های ایستاده و دیواری
متعلقات رک شامل طبقه ثابت ، طبقه متحرک، ترمینال پاور ( پاور ماژول‌) ، لایت پنل ، بلانک پنل در اندازه های مختلف ، نگهدارنده افقی کابل، نگهدارنده عمودی کابل ، فن مخصوص رک ، چرخ مخصوص رک و سایر موارد می باشد.

سایر محصولات سامانه ارتباطی وستا

تجهیزات پسیو شبکه

کابل شبکه اشنایدر اکتاسی

تجهیزات اکتیو شبکه

کابل فیبر نوری

رک شبکه

کابل شبکه

[ بازدید : 11 ]

[ يکشنبه 8 دی 1398 ] 9:59 ] [ وستا ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]