نمایندگی رسمی محصولات برندرکس لویتون

نمایندگی رسمی محصولات برندرکس لویتون

شرکت سامانه ارتباط وستا به عنوان نماینده رسمی برند رکس لویتون سالهاست که به ارائه خدمات در ایران می پردازد . و برای آشنایی شما با برندکس لویتون به توضیح مختصری از این برند خواهیم پرداخت .کمپانی انگلیسی برندرکس (Brand-Rex) تولید کننده انواع تجهیزات پسیو شبکه End-To-End شامل کابل، کیستون، پچکورد، پچپنل، فیس پلیت و سایر متعلقات می باشد که کلیه محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است طوریکه این کمپانی محصولات خود را در صورت اجرا توسط نمایندگان مجرب خود تا ۲۵ سال گارانتی می نماید. در سال ۲۰۱۵ شرکت لویتون کمپانی برندرکس مستقر در Gelenrothes اسکاتلند را خریداری کرد و در نتیجه کمپانی برندکس در حال حاضر به برندرکس لویتون (Brand-Rex a Leviton) تغییر نام داد . مسلما قرار گرفتن این دو نام بزرگ در کنار یکدیگر خیال هر کارشناس شبکه و هر خریداری را آسوده می کند .

نمایندگی فروش محصولات برندرکس لویتون

راه حلهای شبکه برندرکس لویتون با انتخابی بی نظیر از محصولات و سیستمهای زیر بنایی شبکه با عمکرد بالا ، از شبکه های تجاری و مسکونی در سراسر جهان پشتیبانی می کند . محصولات شبکه این شرکت طیف وسیعی از تجهیزات را دربر میگیرد که می توان آن را بطور کلی اینگونه دسته بندی کرد .

1- تجهیزات مسی (Copper System) و پریز های شبکه
2- تجهیزات فیبر نوری (Fiber Solution)

نمایندگی فروش تجهیزات شبکه مسی برندرکس لویتون

تجهیزات شبکه مسی برندرکس لویتون شامل کابل شبکه ، کیستون، پچکورد، پچپنل و سایر ابزار شبکه می باشد. که بطور مختصر به توضیح آن می پردازیم
نمایندگی برند رکس لویتون ( کابل شبکه )
کابل شبکه برندرکس لویتون تمام مس می باشد و در رده های مختلف موجود می باشد و شامل کابل شبکه Cat5e,Cat6, Cat6A و کابل Cat7 بصورت UTP,FTP,FFTP و SFTP می شود . لازم بذکر است تمامی این کابل ها فلوک پاس بوده و دارای تمامی استانداردهای بین المللی می باشد .

سایر محصولات وستا

  کابل شبکه  پچپنل   سوییچ شبکه  کابل فیبر نوری 

[ بازدید : 24 ]

[ دوشنبه 3 شهريور 1399 ] 14:38 ] [ وستا ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]